به گزارش پرنا به نقل از آفتاب یزد ، به دنبال انتخاب «محمد علی نجفی» به عنوان شهردار تهران با اکثریت مطلق آرای اعضای شورای شهر تهران، گمانه‌زنی‌ها برای پست‌های مختلف شهرداری از جمله رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی شهرداری تهران آغاز شده است.
در همین راستا برای تصدی پست مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی شهرداری تهران که حوزه‌ای با تاثیرگذاری بالا تلقی می‎شود، چندین گزینه مطرح است که جدی‌ترین آن‌ها برای تصدی این پست علی جنگروی است.
علی جنگروی که هم اکنون مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل فرماندار تهران و مشاور معاون استاندار و فرماندار تهران است، از فعالان سیاسی و منتسب به اصلاح‌طلبان و کارگزاران از دیگر گزینه های این پست است.
دبیر شورای اطلاع رسانی شهر تهران که از چهره‎های فعال و شناخته‌شده در روابط‎ عمومی‎های دستگاه‌های دولتی محسوب می‌شود، در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، عضو ستاد انتخابات فرمانداری تهران و مسئول کمیته اطلاع رسانی این ستاد بوده است. جنگروی در دوره وزارت موسوی لاری با وجود جوانی مدیر دفتر اداره کل روابط عمومی وزارت کشور بود.